Nových 502 parkovacích míst nabídne parkovací dům Katscherka


0 0 votes
Hodnocení článku

Společnost Atol, které má s městem Hradec Králové slouvu o provozování inegrovaného systému parkování, zahájí 1.listopadu 2007 výstavbu nového parkovacího domu.Parkovací dům bude především umožňovat bezpečné parkování rezidentů – občanů bydlících v docházkové vzdálenosti. Kapacita  parkovacích míst poskytne i místa pro další návštěvníky a tím by mělo dojít i k uvolnění prostoru v okolních ulicích. Parkovací dům bude stát na území mezi ulicí Reslova a Wonkova. Objekt bude mít nepřetržitý provoz a ostrahu. V odpovídající kapacitě budou vyznačena místa pro parkování zdravotně postižených občanů a v plánu je i půjčovna kol. Práce na přípravě výstavby domu probíhají již jeden a půl roku.

Společnost ATOL s.r.o. zajišťuje integrovaný parkovací systém od 1.ledna 2007. Odkoupila stávající parkovací automaty od TSHK a umístila na nich nové značení a řád. Společnost vedla propagační a informační kampaň nového parkovacího systému a dále se zavázala, že z výnosů  z provozu parkovacích automatů a prodeje parkovacích karet zajistí stavbu parkovacího domu a nákup parkovacích technologií.

 Návštěvníci mohou na stránkách ISP Hradec Králové získat další informace (1hod. parkování vyjde na 10,- Kč, v městské památkové rezervaci  viz . mapa je cena 15,- Kč /1 hod)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Více na IZdoprava.cz ->   Jen policie může měřit rychlost!
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,81199 s | počet dotazů: 214 | paměť: 32618 KB. | 06.12.2023 - 16:19:49