Z důvodů oprav bude silnice II/492 v Luhačovicích přes víkend uzavřena!


Živičné práce na rekonstrukci silnice II/492 si o víkendu od 20. do 22. června 2014 vyžádají úplnou uzavírku silnice mezi Dolní Lhotou a Luhačovicemi a rovněž mezi Petrůvkou a Luhačovicemi. Motoristé budou muset využít objízdných tras.

Technologické postupy potřebné pro vytvoření kvalitní souvislé obrusné vrstvy na rekonstruovaném úseku silnice II/492 u Luhačovic vyžadují, aby se silnice na několik dnů zcela uzavřela a aby finišery mohly pokládat poslední živičný koberec téměř současně na celou šíři vozovky (zamezuje se tím vzniku spáry mezi jednotlivými jízdními pruhy). Proto bude platit v tomto úseku o víkendu úplná uzavírka.

Průjezdná nebude na rekonstruovaném úseku silnice ani nově budovaná okružní křižovatka nad Luhačovickou přehradou. Z toho důvodu budou muset použít objízdné trasy i motoristé, kteří by chtěli projíždět tímto místem ve směru od Slavičína či Petrůvky. Ve směru na Zlín pojedou motoristé ze Slavičína přes Loučku, ve směru na Luhačovice přes Bojkovice.

A co hosté začínající nebo končící o víkendu pobyt v některém z hotelů v okolí Luhačovické přehrady? Bude umožněn průjezd po jinak uzavřených místních komunikacích a cesta s osobním autem do hotelu a z hotelu bude možná. Vjezdy na místní komunikace bude kontrolovat policie, hosté se budou muset prokázat rezervací na ubytování.

Luhačovická přehrada bude pro jednodenní rekreanty dostupná po silnici jen ze strany přes Pozlovice.

Zdroj:RSZK

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,31089 s | počet dotazů: 202 | paměť: 20045 KB. | 16.07.2024 - 05:10:35