Ve Zlíně se uskuteční automobilová výstava CZECH DRIVE


DSCN8498

Po loňské premiéře se i letos dočká Zlín automobilové a motocyklové výstavy CEZCH DRIVE. Bude se konat 14. dubna 2018 na náměstí Míru, v parku Svobody v okolí zlínského zámku a nově se program rozšíří také na parkoviště na Gahurově ulici.  „V celodenním doprovodném programu na náměstí Míru připravujeme také soutěže o hodnotné ceny a oblíbenou dětskou zónu, která zabaví nejmenší děti po celý den. Ta měla úspěch již dříve v rámci Barum rally i premiérového ročníku CZECH DRIVE a setkala se s velkým zájmem. Návštěvníci výstavy včetně dětí se rozhodně nebudou nudit a je na co se těšit,“ uvedl Miloslav Regner ,zástupce ředitele Czech Drive.

CZECH DRIVE nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost zhlédnutí příjemného programu nejen pro muže, ale hlavně pro celé rodiny s dětmi a to přímo v Baťově městě. „CZECH DRIVE sice čeká již druhý ročník, stále jsme ale teprve na počátku toho, aby se z této výstavy stala dlouhotrvající tradice. Ale jsme optimisté. První ročník zaujal řadu návštěvníků, letos výstavu čeká nové rozšíření, takže i letos si lidé z této výstavy odnesou řadu pěkných zážitků. Tímto tedy zveme všechny fanoušky a příznivce motorismu, krásných aut a nablýskaných motocyklů k návštěvě Zlína. Výstava bude otevřena pro veřejnost v sobotu 14. dubna 2018 od 10 do 18 hodin,“ upřesnil Jan Regner.

Za výstavou CZECH DRIVE stojí pořadatelský tým Barum Czech Rally Zlín, který zve všechny příznivce motorismu na přehlídku historických i nejmodernějších automobilů, závodních speciálů, motocyklů a mnoho dalších zajímavých exponátů.

Bližší informace k CZECH DRIVE naleznete na oficiální internetové adrese www.czechdrive.com. V současnosti zde najdete ke stažení pozvánku i přihlášku pro vystavovatele, mapu areálu výstavy nebo nabídku ubytování. Další informace a podrobnosti k výstavě přineseme v příštích týdnech prostřednictvím tiskových zpráv.

http://www.czechrally.com/24998-czech-drive


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,34083 s | počet dotazů: 199 | paměť: 20267 KB. | 25.07.2024 - 02:15:03