Sodomkovo Vysoké Mýto


Neobyčejnou akci pro milovníky krásných vozů chystá Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě a Společnost přátel Carrosserie Sodomka ve spolupráci s Iveco Czech Republic, a. s., a Městem Vysokým Mýtem.  Už IX. ročník festivalu Sodomkovo Vysoké Mýto a XX. setkání Společnosti přátel Carrosserie Sodomka se koná v sobotu 6. června 2015 na náměstí Přemysla Otakara II.

Po celý den budou na náměstí vystaveny dobové dětské kočárky, dřevěné pohyblivé bagry a historické autobusy. V prostorách muzea bude zpřístupněna jedinečná výstava modelových kolejišť, která je pořádána ve spolupráci se Společností přátel železničního modelářství a železnice. Festivalový program zahájí v 9:00 hodin a nabídne pestrou nabídku od fotografování v dobovém klobouku, přes komentované ukázky dětských kočárků, vyhlídkové jízdy autobusem RTO, módní přehlídku a jízdu elegance historických plášťových kol. Večerní část v 17:00 hodin a nabídne vystoupení několika hudebních skupin.

„V letošním roce je výběr kapel opravdu pestrý. Uslyšíte mimo jiné Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers, dvě mladé uspěšné formace z Pardubického kraje a večer uzavře vystoupení kapely Laura a její tygři,“ nastiňuje závěr akce Radim Urbánek z Regionálního muzea.

Podrobný program naleznete na www.muzeum-myto.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,18372 s | počet dotazů: 193 | paměť: 20226 KB. | 19.07.2024 - 00:12:18