Projekt krajské karty Opuscard musí dát přednost MS v lyžování


0 0 votes
Hodnocení článku

Spuštění projektu placení jízdného prostřednictvím čipové karty v rámci integrovaného dopravního systému Libereckého kraje (IDOL) bylo z důvodů konání  MS v klasickém lyžování odsunuto na 1.4.2009.V době konání lyžařských závodů bude doprava v Liberci podléhat upravenému režimu a zajištění dopravy účastníků si vyžádá velké množství autobusů i železničních vozidel, z nichž část nebude vybavena  odpovídajícím odbavovacím zařízením. V současné době je možné karty užívat pouze v MHD v Liberci. Kontaktní místa prodeje čipových karet budou postupně otevírána v předprodejních a informačních kancelářích dopravců, kteří jsou zapojeni do systému IDOL:

ČD – www.cd.cz ČSAD Česká Lípa – www.csadcl.cz ČSAD Jablonec nad Nisou – www.csadjbc.cz ČASD Liberec – www.csadlb.cz ČSAD Semily – www.csadsm.cz a Dopravní podnik města Liberec – www.dpml.cz

IDOL s užitím karty Opuscard umožní občanům Libereckého kraje používat pro všechny vlaky, autobusy a tramvaje v Libereckém kraji. V budoucnosti bude možné kartu využívat také jako identifikační průkaz pro docházkové, stravovací i věrnostní systémy a umožní také bezhotovostní platby na sportovní a kulturní akce.

Další informace na www.idol.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Více na IZdoprava.cz ->   Rozsah dopravní obslužnosti v Plzeňském kraji
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,68299 s | počet dotazů: 218 | paměť: 32713 KB. | 08.12.2023 - 21:14:54