Motocyklisté mohou zdokonalit své řidičské dovednosti na kurzech „Učme se přežít“


0 0 votes
Hodnocení článku

Projekt „Učme se přežít“ otevřel registraci a nabízí pro začínající i aktivní motorkáře celkem 38 kurzů na devíti polygonech v České republice, kde se zdokonalí v ovládání motocyklu a sníží tak riziko dopravní nehody. Rozhodně totiž neplatí, že vážné následky nehod jsou doménou pouze mladých řidičů. Letos nově přibyly kurzy pro řidiče skútrů a také přípravka pro žadatele o řidičské oprávnění a úplné začátečníky. Kurzy pro jízdu na skútru i na silnějších motorkách se pořádají na polygonech v Mostě, Písku, Ostravě, Třinci, Jihlavě, Příbrami a Sosnové.

Mezi tradiční kurzy patří „Učme se přežít“ pro veřejnost, kurz pro motorkáře, kteří jezdí a cítí potřebu se zdokonalit. Celodenní kurz kde se střídá praxe a teorie. Po teorii jízdy si účastníci vše vyzkouší na výcvikové ploše pod dohledem zkušených instruktorů. Jedním z nich je například i čtrnáctinásobný účastník Dakaru David Pabiška. Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR se na projektu se „Učme  přežít“ aktivně podílí. S týmem silniční bezpečnosti spolupracuje dlouhodobě a jako další aktivitu v rámci projektu pořádá i letos tradiční ročník preventivního projektu zaměřeného na vzdělávání a zdokonalování řidičů motocyklů v průběhu motorkářské sezóny. V rámci projektu „Kolama dolů“ aneb „Učme se přežít“ se uskuteční  celkem 10 společných jízd s bezplatnou ukázkou výcviku na polygonu.

Projekt „Učme se přežít“ vznikl v roce 2010 a dnes působí na území celé republiky. Letos nabízí bezplatné kurzy pro motocyklisty v 29 termínech na devíti polygonech po celé zemi. Registrace je otevřena a motocyklisté se mohou registrovat na stránkách www.ucmeseprezit.cz.

 

 

Zdroj a foto:

Královehradecký kraj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,19700 s | počet dotazů: 207 | paměť: 20184 KB. | 13.07.2024 - 00:41:49