Letecká společnost POBEDA začala prodej letenky pro linku Moskva – Karlovy Vary


​Nízkonákladová letecká společnost POBEDA zahájila 26. prosince 2017 prodej letenek na nové mezinárodní lince z moskevského letiště Vnukovo do Karlových Varů. Létat se začne 17. února 2018, a to dvakrát týdně, vždy v pondělí a v sobotu. Karlovy Vary se tak stanou první destinací POBEDY v České republice a šestnáctým městem v mezinárodní síti leteckých linek tohoto dopravce.

Minimální tarif je 499 rublů včetně všech letištních poplatků. Až do konce zimního letového řádu roku 2018 je v rámci tohoto tarifu nabízeno minimálně 100 letenek. „Jsem rád, že se nám po dlouhých jednáních podařilo dohodnout vstup této dynamické, mladé letecké společnosti na již tradiční linku z Moskvy. Karlovarské letiště tím poprvé v historii získá prvního nízkonákladového dopravce. Věřím, že provoz nové linky bude úspěšný a rychle si získá svou klientelu, zejména tu, která dnes využívá levnějších letů do Prahy s následným pozemním transferem do Karlových Varů,“ říká ředitel letiště Václav Černý.

Nízkonákladová letecká společnost POBEDA vznikla v roce 2014. Je členem skupiny Aeroflot a provozuje pouze nová moderní letadla typu Boeing 737-800. Jedním z hlavních úkolů letecké společnosti je zvýšení vzdušné mobility Rusů. Cestujícím nabízí tarify v průměru o 20 až 25 procent nižší než u klasických dopravců. Díky cenové politice a jedinečnému modelu se stala nejžádanějším leteckým dopravcem na ruském trhu a v listopadu byla podle největšího ruského prodejního portálu Aviasales opět vyhodnocena jako cenový lídr. Průměrná obsazenost letů je 95 procent a na většině letů dosahuje dokonce až 100 procent.

Zdroj: LKV


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,27189 s | počet dotazů: 207 | paměť: 20276 KB. | 25.07.2024 - 03:41:38