Kdy se Česká Skalice zbaví tranzitní dopravy?


0 0 votes
Hodnocení článku

Již několik let čekají marně občané města Česká Skalice na dokončení přeložky silnice I/33, která by odvedla tranzitní dopravu mimo centrum města. V současné době se jedná o nové variantě, která by pomohla situaci dořešit ještě v tomto roce.

Až dosud se řidiči a především obyvatelé České Skalice podivovali nad délkou trvání stavby obchvatu, který se z důvodů nevyřešeného jednání o pozemky nedaří stále dokončit. Celá situace je už neúnosná a obyvatelé města požadují urychlené dokončení stavby. Nové vedení Královehradeckého kraje projednalo s vedením města Česká Skalice dvě možné varianty. První varianta spočívá dál v jednání o pozemky, které brání dokončení stavby a druhá varianta je řešení formou “ obchvat obchvatu“. Nekonečná jednání už nikoho nenaplňují optimismem a tak se kraj i vedení města přiklání k variantě druhé, která by umožnila vybudování úseku silnice kolem původní nedokončené trasy obchvatu a napojení na dokončenou část. Tuto stavbu by realizovalo město Česká Skalice s pomocí krajské dotace ve výši 12 mil korun a cílem zprovoznit obchvat během podzimu 2009.

Obyvatelé města Česká Skalice upozorňovali na problémy kolem stavby obchvatu výrazným způsobem – blokádou. Celou kauzu kolem stavby obchvatu můžete sledovat na internetových stránkách města Česká Skalice. Také Dopravní magazín bude stavbu sledovat!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,23658 s | počet dotazů: 197 | paměť: 24568 KB. | 18.07.2024 - 01:27:45