Doprava na AVIATICKOU POUŤ v Pardubicích


Program Aviatické pouti, která se koná ve dnech 6. – 7.6. 2015 na letišti v Pardubicích, je koncipován jako velkoprostorové divadlo na zemi i ve vzduchu. Ztvárňujeme scény z dějin aviatiky a slavné válečné scény. Nebude chybět ani akrobacie v podání mistrů světa a pro nejmenší je připraven Dětský den. Pořadatelé počítají s velkým zájmem veřejnosti. Letiště bude otevřeno pro veřejnost od 08:00hod do 20:00hod. Hlavní program proběhne od 12:00 do 17:00hod. Program je totožný po oba dny. Pro návštěvníky jsou důležité informace o zajištění dopravy a parkování.

Doprava vlakem

Stejně jako v minulých letech, i letos nabízejí České dráhy všem návštěvníkům možnost využít slevu VLAK +. Při nákupu zpáteční jízdenky požádejte o slevu VLAK+ na Aviatickou pouť v Pardubicích. Bude Vám poskytnuta sleva ve výši 25 % z ceny zpáteční jízdenky do 2. vozové třídy dle ceníku 2D tarifu TR10.  Jízdenky s touto slevou mohou být vystaveny do stanice Pardubice hlavní nádraží nebo Pardubice závodiště.

Při návštěvě Aviatické pouti je pak nutné navštívit stánek Českých drah, a.s.,  kde musí být zpáteční jízdenka označena razítkem VLAK+, bez něhož nebude jízdenka při zpáteční cestě uznána. Tento stánek se bude nacházet poblíž prostoru pro Dětský den a bude vyznačený na informačních tabulích.

Prodej jízdenek se slevou VLAK+ na Aviatickou pouť v Pardubicích byl zahájen  20.5.2015.  Více informací o dopravci České dráhy, a.s. a nabízených službách naleznou zájemci na stránkách www.cd.cz .

Autobusem

Po příjezdu na pardubické autobusové nádraží se musí cestující přesunout na zastávku městské hromadné dopravy Hlavní Nádraží (5 min pěšky) a na letiště jet autobusem č. 8 nebo č. 88 ve směru Svítkov nebo do zvláštího spoje kyvadlové dopravy na letiště .

Autem

Dopravu autem pořadatelé nijak nedoporučují. Jestliže se návštěvníci rozhodnou pro jízdu autem, pak musí přijet s dostatečným předstihem. Policie, organizátoři a informační značení budou zajišťovat navádění aut k vyhrazeným parkovacím prostorům. Odtud je to na letiště 10-15 minut normální chůzí. Pokud se podaří zaparkovat na části silnice č. 37 podél závodiště, dočasně uzavřené pro parkování návštěvníků Aviatické pouti, bude možné přímo zde od  prodejců zakoupit vstupenku. S platnou vstupenkou je možné využít letištní expres z přilehlé vlakové stanice Pardubice závodiště až na letiště.

Zdroj: AVIATICKÁ POUŤ

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,76924 s | počet dotazů: 204 | paměť: 20242 KB. | 18.07.2024 - 01:40:06