Cyklopůjčovny ČD Bike otevírají novou sezónu


CDBike
0 0 votes
Hodnocení článku

Milovníci cykloturistiky se mohou těšit na novou sezónu cyklopůjčoven ČD Bike, které nabízejí možnost zapůjčit si kolo nebo koloběžku na 68 železničních stanicích v České republice. Cyklopůjčovny budou otevřené od této soboty do 31. října.

Cyklopůjčovny ČD Bike jsou oblíbenou službou Českých drah, která umožňuje cestujícím snadno kombinovat vlak a kolo. Kola a koloběžky jsou k dispozici v různých velikostech a typech, včetně dětských a elektrokol. K zapůjčení je také široká nabídka příslušenství, jako jsou helmy, sedačky, koše nebo zámky.

Ceny za výpůjčku zůstávají stejné jako loni. Celodenní výpůjčka kola nebo koloběžky stojí 230 korun, za elektrokolo zaplatí zájemci 390 korun. Slevu na výpůjčku mají držitelé jízdenek ČD nebo InKarty. Ti, kteří sbírají ČD Body, si mohou kolo půjčit i zdarma.

Cyklopůjčovny ČD Bike jsou také součástí soutěže „DOTAZNÍK ČD BIKE“, ve které mohou zákazníci vyhrát spoustu zajímavých cen. Stačí vyplnit a odevzdat soutěžní dotazník, který obdrží při zapůjčení kola.

Cyklopůjčovny ČD Bike jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásy České republiky na kole bez starostí s dopravou nebo údržbou. Více informací o cyklopůjčovnách naleznete na webu Českých drah nebo na Facebooku České dráhy – ČD Bike.


  • Zdroj: České dráhy, a.s.
  • Foto: :Beroesz / Wikimedia Commons / CC BY-SA 2.5 HU

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,49113 s | počet dotazů: 216 | paměť: 20424 KB. | 19.07.2024 - 00:58:44