Cyklisté mohou využívat cyklobusy  do Orlických hor, Podorlicka, oblasti Králického Sněžníku a Bukové hory


Od 1. června do 29. září budou jezdit cyklobusy každou sobotu a neděli a navíc také v páteční svátek 5. července 2019 v rámci projektu realizovaného Regionem Glacensis. V rámci cyklobusových spojů došlo proti minulé sezóně u některých linek ke změně dopravců, aktualizovány jsou také časy odjezdů, u některých linek dochází k posunu časů odjezdů z hor na pozdní odpolední hodiny. Autobusy v Rychnově nad Kněžnou budou opět vyjíždět pouze ze zastávky Rychnov nad Kněžnou, železniční stanice.

Oproti minulému roku došlo k několika změnám také v jízdním řádu a může dojít v průběhu sezóny ke změnám z důvodů rekonstrukcí komunikací. Organizátor projektu cyklobusové dopravy proto doporučuje sledovat aktuální on-line informace o spojích na mobilní aplikaci IREDO, která od letošního roku funguje na všech informačních systémech a internetové stránky http://tabule.oredo.cz, QR kódy na zastávkách nebo informační linku IREDO.

Dále je nutné upozornit zájemce o dopravu na platné Smluvní a přepravní podmínky IREDO, kde uvedeno, že je přeprava kol s jiným než elektrickým přídavným motorem a přeprava elektrokol s neodnímatelnou baterií zakázána.

Více informací naleznete v sekci  www.euro-glacensis.cz/cyklobusy2019

Zdroj: Euroregion Glacensis


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,17979 s | počet dotazů: 194 | paměť: 20052 KB. | 15.07.2024 - 20:21:19