České dráhy nabízí slevu na Sázavafest 2015


Letošní ročník Sázavafestu se koná 30. července až 1. srpna. Patnáctý ročník Sázavafestu proběhne opětovně v příjemném prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Stanice vlaku se nachází jen 300 metrů od hlavního vchodu do areálu festivalu a stanového městečka.

Nabídka Vlak+ Sázavafest je výhodnou jízdenkou se slevou 50 % ze zpátečního jízdného. První den platnosti jízdenky může být 30. 7., 31. 7. nebo 1. 8. 2015, poslední den platnosti bude vždy 2. 8. 2015. Pro uznání slevy je třeba jízdenku před cestou zpět nechat orazítkovat na stánku Českých drah v areálu festivalu. Ve Světlé nad Sázavou zastavují rychlíky jedoucí na trase Praha – Kutná Hora – Havlíčkův Brod – Žďár nad Sázavou – Brno.

Program Sázavafestu 2015

Ze zahraničních interpretů jmenujme především britské zástupce elektronické scény Kosheen, kteří se zde objeví již potřetí a jejichž koncerty měly vždy úžasnou atmosféru. V sobotu večer pak zahraje formace Alphaville, která kromě slavných hitů jako Forever Young, Big in Japan nebo Sound Like a Melody bude prezentovat i svoji aktuální tvorbu. Z domácí scény se na Sázavafestu objeví například Tomáš Klus, Wohnout, Xindl X, Tata Bojs, Škwor, Mig21, Vypsaná Fixa, Sto Zvířat nebo Michal Hrůza, který se vrací na pódia po těžké operaci a rekonvalescenci. Z „mladých“ umělců vystoupí pop-písničkář Voxel, který slaví velký úspěch se svojí deskou ALL BOOM! a singl V naší ulici je nyní šestou nejhranější českou písní v rádiích, nebo Atmo Music, jeden z nejvýraznějších domácích objevů loňského roku.

Více o festivalu na http://sazavafest.cz/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 3,20527 s | počet dotazů: 188 | paměť: 20035 KB. | 16.07.2024 - 06:18:13